Škola v přírodě

 

Šestý den na ŠvP - ZDE. Poslední hra "Paměť lesního skřítka", hodnocení, rozdání medailí a dárečků a hurá domů. Děti byly úžasné, všichni je chválili, když občas někdo vystrčil růžky, tak jsme je trochu upilovali a bylo:-). Děkuji všem rodičům za poštu, kterou dětem poslali nebo mi dali s sebou, děti měly vždycky velkou radost. Děkuji i za všechny sponzorské dárky.

 

Pátý den na ŠvP - ZDE. Dnes ráno se některým nechtělo z postele:-). Ráno jsme zvládli bazén a plnění úkolu. Odpoledne slíbená návštěva stájí a jízda na koních. Celý týden jsem děti hnala z vysoké trávy kvůli klíšťatům, ale dnes se jí nešlo vyhnout. Kontrolujeme denně, ale přesto je ještě doma pořádně prohlédněte. No a večer vystoupení a diskotéka.

 

Čtvrtý den na ŠvP - ZDE. Dnes jsme toho stihli opravdu hodně-z lesa jsme si udělali výkres, malovali jsme na kameny berušky, hrali vybíjenou, kuličky, měli stezku plnou úkolu, byli na bazéně, dívali se na pohádku a na závěr dne jsme vyrazili na stezku odvahy. Jsou stateční, zvládli to bez slz:-). Všichni vás moc pozdravují.

 

Třetí den na ŠvP - ZDE. Byli jsme na celodenním výletě na zřícenině Brumov, ušli jsme asi 12 km a počasí nám přálo, pláštěnky jsme vůbec nepotřebovali. Po výletě jsme ještě byli na bazéně, blíží se večer a už se nám zavírají očka. Až na pár drobných oděrek získaných v zápalu boje jsme zdraví a klíšťata se nám zatím taky vyhýbají. 

 

Druhý den na ŠvP - ZDE. Namalovali jsme trička a hned je vyzkoušeli. Odpoledne jsme vyrazili na Hložeckou kapli a samozřejmě jsme stihli i bazén. Dnes jsem vám musela nafotit snídani, některé kombinace, které si děti připravily, jsou opravdu kuriózní:-).

 

První den na ŠvP - ZDE. Dojeli jsme na místo, počasí nám zatím přeje, děti si to užívají a pozdravují vás. Jedna fotka z pokoje byla rozmazaná, napravím zítra...teď už všichni spí:-).